Вода, тепло, електроенергія - все, що споживає місто, ми повинні використовувати ефективно і відповідально. За допомогою наших партнерів ми зможемо зробити місто Покровськ енергоефективним і енергонезалежним. Робота, що нами виконується, дозволить оптимізувати споживання енергетичних ресурсів, знизити витрати бюджету на їх оплату та залучити інвесторів для впровадження енергоефективних заходів.

Руслан Требушкін,
Покровський міський голова

У місті Покровськ побудована система енергоменеджменту, розпочала роботу програма «Будівництво системи управління ресурсами», яку вже використовують 36 установ. Вона дозволяє контролювати витрату ресурсів, вести їх облік і управляти ними. Тільки за рахунок її впровадження і належного контролю за споживанням економія становить 10%.

Дмитро Гордієнко,
заступник Покровського міського голови

Нам необхідно ще раціональніще використовувати ресурси, ефективно витрачати бюджетні кошти. Це дозволить відповідати міжнародним стандартам енергоефективності ISO-5001, що, в свою чергу, дозволить залучати на відповідні заходи фінанси не тільки місцевого та державного бюджетів, а й міжнародні джерела.

Олександр Брикалов,
Мирноградський міський голова

Telegram copy Facebook Instagram

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон:
+38 (068) 484 18 69
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНО © 2017 LLC BIS-SOFT